11 Ocak 2014 Cumartesi

Kim Demiş İnternet Zararlı Diye?


Ben bugün muhteşem bir olaya tanık oldum. İnternet üzerinden hatta çoğunlukla instagram üzerinden tanışan bir grup insanla tanıştım, kaynaştım.

Belki duymuşsunuzdur instagram'da bir grup var: Kitap Ağacı. Duymamışsanız da mutlaka katılın derim. Burada da internet sitesi var

Aslında bu İstanbul'daki 2. buluşmaları. Benim katılışım bugün oldu. Keşke daha önce de gelseymişim dedim, o kadar pişman oldum yani. 

Gelmeden önce tereddütlerim vardı. Ben çekingen, utangaç bir kızımdır. Biri benle konuşmaya başlamadan ben konuşamam. Hatta soğuk bile diyebiliriz. Ama kapıdan içeri girdiğim andan itibaren o kadar güzel bir atmosfer ile karşılaştım ki... Herkes sanki birbirini yıllardır tanıyormuş gibi yakın, candan. Hemen insanın içi kaynıyor.
Buluşmanın programı içerisinde Ahmet Ümit imza günü de vardı. Daha önce hiç Ahmet Ümit okumamıştım, bu buluşma da ilk kitabım olan İstanbul Hatırası'nı almama vesile oldu.

Buluşma o kadar keyifli, o kadar güzeldi ki hala etkisinden çıkamadım. Eve geldiğimden andan beri devamlı anlatıyorum herkese. O değerli insanları, keyifli sohbetleri... 

Ben gerçekten çok çok keyif aldım. Bu buluşmaların artık daha sık yapılacağını duymak da çok mutlu etti. Bana bu güzel günü yaşatan Kitap Ağacı Ailesine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...